Nasza firma otrzymała certyfikat "Firma Godna zaufania"

Kolejny raz z rzędu KOMPLEKS L. Adamski - Usługi remontowo-budowlane zdobywa tytuł
Najlepsi 2018
wśród Specjalistów od Remontów Mieszkań w Białymstoku

Nasza firma otrzymała certyfikat "Firma Godna zaufania"

Certyfikowana Firma

W  ostatnich latach firma KOMPLEKS L. Adamski otrzymała wiele wyróżnień i certyfikatów za jakość wykonywanych usług oraz za udział w wielu szkoleniach które powiększają zakres naszych możliwości sprawiając, że nasze realizacje są nie tylko bardzo dokładne, ale również solidne i wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów materiałów budowlanych

Więcej...

Nie wiesz od czego zacząć...?

Masz pomysł na remont? Projekt wymarzonego mieszkania kurzy się na półce lub w ogóle go nie masz? A może chcesz wykończyć lub odświeżyć swoje mieszkanie a nie masz żadnego pomysłu i wiedzy na ten temat? Skontaktuj się z nami! Uzyskasz wszelkie informacje o czynnościach jakie należy wykonać zanim przystąpimy do realizacji Twoich marzeń. Doradzimy i w razie potrzeby wykonamy wizualizacje aby mieć pewność, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący, a Państwo będziecie cieszyć się idealnym wnętrzem przez lata.

Więcej...

Brak ukrytych kosztów

Jesteśmy uczciwi wobec naszych Klientów. Zawsze podczas pierwszego spotkania wręczamy szczegółowy cennik naszych usług i na jego podstawie jest wykonywane końcowe rozliczenie. Ponadto jeśli jest to możliwe wstępny kosztorys otrzymacie Państwo jeszcze przed rozpoczęciem zlecenia co pozwoli na zobrazowanie wielkości inwestycji.

Cennik

Jakość i Gwarancja

Wykonując realizacje dokładamy wszelkich starań by efekt prac był znakomity a wykonanie solidne. Stawiamy na jakość i jesteśmy pewni, tego co robimy, dlatego na nasze usługi są objęte dwuletnią gwarancją abyście Państwo nie musieli się martwić o przyszłość.