Nasza firma otrzymała certyfikat "Firma Godna zaufania"

Kolejny raz z rzędu KOMPLEKS L. Adamski - Usługi remontowo-budowlane zdobywa tytuł
Najlepsi 2018
wśród Specjalistów od Remontów Mieszkań w Białymstoku

Nasza firma otrzymała certyfikat "Firma Godna zaufania"

Certyfikowana Firma

W  ostatnich latach firma KOMPLEKS L. Adamski otrzymała wiele wyróżnień i certyfikatów za jakość wykonywanych usług oraz za udział w wielu szkoleniach które powiększają zakres naszych możliwości sprawiając, że nasze realizacje są nie tylko bardzo dokładne, ale również solidne i wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów materiałów budowlanych

Więcej...

Nie wiesz od czego zacząć...?

Masz pomysł na remont? Projekt wymarzonego mieszkania kurzy się na półce lub w ogóle go nie masz? A może chcesz wykończyć lub odświeżyć swoje mieszkanie a nie masz żadnego pomysłu i wiedzy na ten temat? Skontaktuj się z nami! Uzyskasz wszelkie informacje o czynnościach jakie należy wykonać zanim przystąpimy do realizacji Twoich marzeń. Doradzimy i w razie potrzeby wykonamy wizualizacje aby mieć pewność, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący, a Państwo będziecie cieszyć się idealnym wnętrzem przez lata.

Więcej...

Brak ukrytych kosztów

Jesteśmy uczciwi wobec naszych Klientów. Zawsze podczas pierwszego spotkania wręczamy szczegółowy cennik naszych usług i na jego podstawie jest wykonywane końcowe rozliczenie. Ponadto jeśli jest to możliwe wstępny kosztorys otrzymacie Państwo jeszcze przed rozpoczęciem zlecenia co pozwoli na zobrazowanie wielkości inwestycji.

Cennik

Jakość i Gwarancja

Wykonując realizacje dokładamy wszelkich starań by efekt prac był znakomity a wykonanie solidne. Stawiamy na jakość i jesteśmy pewni, tego co robimy, dlatego na nasze usługi są objęte dwuletnią gwarancją abyście Państwo nie musieli się martwić o przyszłość.

PW KOMPLEKS

L. ADAMSKI

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMPLEKS” zostało założone w 1994r. przez Leszka Adamskiego. Działało na wielu rynkach światowych m.in. na rynku niemieckim i rosyjskim. Zaufały nam już setki zadowolonych klientów. Pracujemy opierając się na sprawdzonych, profesjonalnych materiałach o najwyższej jakości takich firm jak SEMIN, CERESIT, BOTAMENT, CAPAROL, TIKKURILA, WEBER, BECKERS i innych. Współpracujemy z wieloma hurtowniami materiałów budowlanych. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn renomowanych marek. Stale doskonalimy nasze umiejętności poprzez szkolenia organizowane przez wyżej wymienione firmy i rozszerzamy asortyment naszych usług.
Naszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, aby nasi klienci nie musieli się martwić o przyszłość swoich domów i mieszkań.

KROK PO KROKU

Nie wiesz od czego zacząć? Oto krok po kroku jak wygląda u nas realizacja zlecenia:

Kontakt.

Zadzwoń lub napisz i przekaż nam swoją wizję. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wyjaśnimy jak do tego wszystkiego się zabrać.

 

Spotkanie w celu obejrzenia inwestycji.

Spotkajmy się i obejrzyjmy miejsce inwestycji. Doradzimy jakie rozwiązania będą najlepsze w danym przypadku, jakich materiałów należy użyć, wręczymy pełny cennik usług oraz w razie finalizacji rozmów podpiszemy umowę terminową aby nasi Klienci mieli pełną wiedzę, spokój, pewność i zaufanie do naszej firmy.

 

Realizacja zlecenia.

Nie musisz się o nic martwić. Sami dostarczymy materiały, sami skontaktujemy się z projektantem lub będziemy trzymać się nadanych przez Państwa wskazówek. Jeśli nasi Inwestorzy daleko od miejsca inwestycji stale będziemy przesyłali informacje i zdjęcia z postępem prac. My pilnujemy kontaktu z Państwem aby wszystko szło zgodnie z Państwa wizją.

 

Zakończenie Inwestycji.

Po zakończeniu wszystko dokładnie sprzątamy. Jeśli wykonujemy cały dom lub mieszkanie czyścimy je do stanu mieszkalnego. Myjemy okna, ścieramy posadzki… Wszystko po to, aby zadowolić naszych Inwestorów. W chwili oddania mieszkania w Państwa ręce dodatkowo wręczamy certyfikat który stanowi gwarancję na wykonane usługi, ponieważ jesteśmy pewni naszej pracy i wiemy, że wykonane przez nas zlecenia przetrwają lata bez żadnych uszczerbków.

 

Zapraszamy do Kontaktu!